Anadolu16.com

Zafer Partisi Karacabey’in Genç İlçe Yönetimi, hızlı başladı

Zafer Partisi Karacabey’in Genç İlçe Yönetimi, hızlı başladı
08.09.2023
A+
A-

Zafer’e adanan ruhlar Karacabey’de: Ekonomik tuzak ve buhrandan milletimizin ayağına bağlanan prangadan kurtaracağız!

Zafer Partisi Bursa İl Başkanlığı, Karacabey ilçesine 14 Temmuz’da Bursa’nın en genç ilçe başkanının atamasını yaparak yerel seçimlere verdiği önemi göstermişti. İl Başkanı Cihat Gazi; “Karacabey İlçe Başkanı olarak atamasını yaptığımız Vahit Can Demir ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. Yerel seçimlerde Zafer kadroları fark yaratacaktır.” dedi.

Yönetim Kurulunun büyük bir kısmının genç isimlerden oluştuğu Karacabey kadroları İlhan Demirezen, Tarık Bulut, Onur Akgül, Oğuz Çakmak, Mert Can Kamas, Cihan Güneş, Aykut Kızılkurt, Berke Poyraz Öz, Emre Çakıcı’dan oluştu.

Başkan Vahit Can Demir; “İlçemizin sorunlarına odaklandık. 2004’den beri aynı partinin zihniyetiyle yönetilen Karacabey’de tarımı, sanayiyi, turizmi, kentleşme bilincini tekrar Zafer kadroları aşılayacaktır. Milletimizi bu kıstastan ve girdaptan Zafer Partisi kurtaracaktır.” dedi.

Zafer Partisi İlçe Yönetimi, Karacabey’de Nasrettin Mahallesi Bursa Cadde No:155-157 Dükkan 13’de bulunan ilçe merkezinde vatandaşların bir soluk almaları için çay içmeye davet ediyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.