Anadolu16.com

Şampiyon olduk, voleybol talepleri yüzde 700 arttı

Şampiyon olduk, voleybol talepleri yüzde 700 arttı
04.09.2023
A+
A-

Türkiye Kadın Voleybol Takımı’nın uluslararası arenada ardı ardına kazandığı tarihi zaferlerin ardından, ülkemiz gençlerinin voleybola ilgisi gün geçtikçe artıyor. Armut voleybol özel ders taleplerini incelediğinde, milli takımın başarılarının özel ders taleplerinin artırdığını gözlemledi.

Milletler Ligi Şampiyonluğu, talepleri yüzde180 artırdı.

Türkiye kadın voleybol takımı, dünya genelinde en iyi 16 takımın yarıştığı milletler liginde her yıl yeni bir başarı elde ediyor. Özellikle liglerin olduğu dönemde bu ilgi tavan yapıyor. Bu sene ise Milletler Ligi’nden şampiyonlukla dönen kadın voleybol takımımız, genç sporcu adaylarının voleybol aşkını adeta körüklüyor. 2023 yılının Temmuz ayında tüm voleybol özel ders ve kurs servis aramaları bir önceki yılın aynı dönemine kıyasla yüzde180, 2023 Ağustos ayına göre ise yüzde 170 oranında artıyor.

Avrupa Şampiyonluğuyla rekor talep: Yüzde 700 artış

Avrupa şampiyonu olan Milli Takımımızın etkisiyle Eylül ayında taleplerin rekor hızla artmaya başladığını belirten Armut yöneticileri, ebeveynlerin, çocukları için en doğru voleybol kursu bulmak amacıyla Armut.com’u tercih ettiğini söyledi. Milletler Ligi zaferiyle hız kazanan voleybol kurs ve özel ders servis trendlerinin Eylül ayının sonunda bir önceki yıla göre yüzde 700 büyümesi bekleniyor.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.