Anadolu16.com

Sakin Acı, Gemlik Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı oldu

Sakin Acı, Gemlik Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı oldu
05.12.2023
A+
A-

Sakin Acı, Gemlik Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylık başvuru dosyasını AK Parti Gemlik İlçe Başkanlığına teslim etti.

GCA Gümrük Müşavirliği ve Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Sakin Acı, AK Parti’den Gemlik Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığı başvurusu yaptı.

Adaylık başvurusunu AK Parti Gemlik İlçe Başkanlığına teslim eden Sakin Acı, ”Ülkemize ve memleketim Gemlik’e ‘hak için halka hizmet’ desturu ile verilmiş bir sözümüz var” dedi.

Serkan Acı, aday adaylığı başvurusu esnasında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Ülke ekonomisinin lokomotifi, Bursa’nın dünyaya açılan kapısı ve Marmara’nın incisi Gemlik, gümrükler sıralamasında ihracat hacmi ile ülke ekonomisinin ikinci sırasındadır. Gemlik’te zeytin üreticisi ve zeytinci esnafımız maalesef bu paydan hakkını alamamıştır.Yerelde talip olduğumuz Gemlikli hemşehrilerimi temsil etmek için çıkmış olduğumuz yolculuğumuzda Gemlik’e belediye başkanı seçilecek arkadaşımız ile, zeytinin ve zeytinyağının dünyada markalaşmasına öncü olan, zeytinimize coğrafi işaret kazandırmış önceki dönem siyasi büyüklerimiz ile Ticaret Odası, Zeytin Borsası, Esnaf Odası başkanlarımız ve çok kıymetli zeytinci esnafımız üzerine düşeni layıkıyla yerine getirmiştir. Şimdi bu başarıya katkı koyma ve hizmet etme sırasının bizde olduğu düşüncesindeyim.

Gemlik’in değerli iş insanları, zeytinci esnafı ve dış ticaret işlemlerinde emanetçisi olduğumuz şirketimizdeki tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte hizmet vermek için tüm üretici ve zeytinci esnafımızın yanındayız.

Çünkü ülkemize ve dahi memleketim Gemlik’e ‘hak için halka hizmet’ desturu ile verilmiş bir sözümüz var.

Bu duygu ve düşüncelerle dostlarım ve ailemle yapmış olduğumuz istişareler neticesinde Gemlik Belediye Meclis Üyeliği için aday adayı olarak AK Parti’ye başvurumu gerçekleştirmiş bulunuyorum. Allah utandırmasın.”

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.