Anadolu16.com

Bursalı binici, İsmet İnönü Kupası’nı kazandı!

Bursalı binici, İsmet İnönü Kupası’nı kazandı!
30.11.2023
A+
A-

Türkiye Binicilik Federasyonu katkılarıyla 16-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenen İsmet İnönü Kupası’nı Bursa’da faaliyet gösteren Tabiat Binicilik Merkezi sporcularından İbrahim Ethem Akçaseven kazandı.

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından Adana Atlı Spor Kulübü ev sahipliğinde düzenlenen engel atlama müsabakaları sona erdi. 16-19 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen yarışmada İsmet İnönü Kupası’nı Tabiat Binicilik Merkezi binicisi İbrahim Ethem Akçaseven kazandı.

Akçeseven, Türkiye’nin en iyi binicileri ve en değerli atlarının mücadele ettiği engel atlama müsabakalarında İsmet İnönü Kupası’nı Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Hasan Engin Tuncer’in elinden aldı. Üç gün süren organizasyonda 75 binici, 160 atla 100 ila 145 santimetre arasında değişen yükseklikteki engeller karşısında zamana karşı mücadele etti.

Tabiat Binicilik Merkezi binicisi İbrahim Ethem Akçaseven, yaz boyunca sıkı antrenmanlar ile İsmet İnönü Kupası’na hazırlandığını belirterek, “Bu anı her zaman hayal ediyordum. İsmet İnönü Kupası’nı Bursa’ya getirmek benim için büyük bir gurur oldu. Atım Gicole ve kulübüm Tabiat Binicilik’e tüm katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.